SP 89 - Szkoła z pasją pomagania!

12 czerwca na uroczystej gali nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły z pasją pomagania”. Do konkursu pod tym samym tytułem przystąpiliśmy na początku roku szkolnego deklarując realizację 4 zadań konkursowych.
Wolontariusze działający w Szkolnym Kole Wolontariatu fantastycznie wywiązali się z wybranych zadań. To dzięki ich zaangażowaniu i chęci pomocy innym możemy dziś szczycić się tym, że nasza szkoła zaliczana jest do szkół propagujących bezinteresowną pomoc i otwartość na drugiego człowieka.

W imieniu koordynatorów Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich wielkie serca, wrażliwość i poświęcony czas. Zapraszamy do naszego koła w przyszłym roku szkolnym!

wolontariat2019

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP