Teatr z Mokrą Głową

W ramach zdalnych zajęć teatralnych szkolne koło „Teatr z Mokrą Głową” przygotowało ilustrację utworu muzycznego. W czasie jesiennych zajęć powstał klip do znanej wszystkim piosenki Marka Grechuty z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza pod tytułem „Dni, których jeszcze nie znamy”. Pragniemy podzielić się z Wami pozytywną energią, jaka towarzyszyła nam w trakcie realizacji teledysku i mamy nadzieję, że się spodoba oraz wywoła uśmiech.

https://youtu.be/ZmcjM4oUJtA

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP