Kwestowanie w Batowicach

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wolontariusze naszej szkole kwestowali na cmentarzu w Batowicach. Uczniowie wyposażeni w puszki, chorągiewki i ulotki zbierali fundusze na rzecz chorych z hospicjum św. Łazarza. Pierwsza grupa pod opieką p. Trzcionki i Kruk rozpoczęła kwestowanie już 24 października, druga grupa z p. Karczewską i p. Jacewicz – 30 października, a trzecia z p. Majcherczyk 31 października.

Na szczęście w tym roku pogoda dopisała i nasi uczniowie mogli bez przeszkód pełnić obowiązki wolontariuszy. W sumie w akcję włączyło się 51 uczniów, którym należą się słowa podziękowania za chęć niesienia pomocy potrzebującym oraz wielkie serca.

Opiekunowie SKW

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP