Niepodległość nie jest Polakom dana raz na zawsze.

11 listopada to wyjątkowa data dla każdego Polaka. W kolejną rocznicę Święta Niepodległości w naszej szkole odbyły się uroczyste apele. Nasze spotkania rozpoczęliśmy od odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego". Uczniowie przypomnieli nam jak burzliwe były losy naszej Ojczyzny.

Wspominając ważne dla historii Polski osoby, wydarzenia, śpiewając patriotyczne pieśni oddaliśmy hołd bohaterom walczącym o wolność naszego kraju. Była to też okazja do przypomnienia słów marszałka Józefa Piłsudskiego, że "Wolność nie jest nam dana raz na zawsze" - o wolność należy dbać cały czas.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP