Aktywne przerwy - Ćwiczyć każdy może

AKTYWNE PRZERWY – ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

W naszej szkole można ciekawie spędzić przerwy. Uczniowie spacerują, rozmawiają z kolegami, bawią się, grają w piłkarzyki, powtarzają materiał na następną lekcję,  jedzą śniadanie. Od niedawna można inaczej spędzić czas na przerwie.

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali tańczące przerwy. Pierwsza tańcząca przerwa odbyła się we wtorek 14 stycznia 2014 r. pod  kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Agnieszki Galbas i Doroty Jakubowskiej. Zainteresowanie uczniów przerosło  najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji "Ćwiczyć każdy może”. Jest to wspaniała zabawa, integrująca   uczniów i doskonały sposób na aktywność  ruchową w szkole.

W najbliższy piątek tzn. 24 stycznia 2014 na dużej sali gimnastycznej  o godzinie 11:25 i 12:25 rozpoczynają się aktywne przerwy dla chłopców. W czasie tych przerw można zagrać w piłkę nożną lub rywalizować w  rzucaniu do kosza lub bramki. Zajęcia będą się odbywać pod kierunkiem  Zbigniewa Tenerowicza  i Jana Kozieła. Zapraszamy chłopców  w piątki, a dziewczynki we wtorki!

Szanowni Państwo,
najbliższe zebrania z Rodzicami i konsultacje odbędą się w środę 11 maja 2016 r. w następujących godzinach:

klasy I - II - godz. 16:30
klasy IV - VI - godz. 17:00
klasy III - godz. 18:30

Konsultacje 17:30 - 18:30.

Rodziców przyszłorocznych Pierwszoklasistów

na zebranie,

które odbędzie się

16 czerwca 2016 r. o godz. 18:00.

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana rachunku bankowego  Rady Rodziców.

Wszelkie wpłaty prosimy dokonywać na nr:

Dziękujemy za wpłaty!

gimnazjium