Aktywne przerwy - Ćwiczyć każdy może

1

AKTYWNE PRZERWY – ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

W naszej szkole można ciekawie spędzić przerwy. Uczniowie spacerują, rozmawiają z kolegami, bawią się, grają w piłkarzyki, powtarzają materiał na następną lekcję,  jedzą śniadanie. Od niedawna można inaczej spędzić czas na przerwie.

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali tańczące przerwy. Pierwsza tańcząca przerwa odbyła się we wtorek 14 stycznia 2014 r. pod  kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Agnieszki Galbas i Doroty Jakubowskiej. Zainteresowanie uczniów przerosło  najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji "Ćwiczyć każdy może”. Jest to wspaniała zabawa, integrująca   uczniów i doskonały sposób na aktywność  ruchową w szkole.

 

W najbliższy piątek tzn. 24 stycznia 2014 na dużej sali gimnastycznej  o godzinie 11:25 i 12:25 rozpoczynają się aktywne przerwy dla chłopców. W czasie tych przerw można zagrać w piłkę nożną lub rywalizować w  rzucaniu do kosza lub bramki. Zajęcia będą się odbywać pod kierunkiem  Zbigniewa Tenerowicza  i Jana Kozieła. Zapraszamy chłopców  w piątki, a dziewczynki we wtorki!

 

Komunikaty

Szanowni Nauczyciele,

przypominamy,

że pierwsze spotkanie 

przed nowym rokiem szkolnym

odbędzie się

25 sierpnia 2015 r.

o godz. 10:00.

 

edziennik

edziennik

logo1

przedszkola

ewidencja

gimnazjium

kuratorium

portal krakowa

logo oke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP