Akademia Kropelki

Uczniowie klasy 2a brali udział w zajęciach „Akademii Kropelki” . Dzieci poznawały poprzez zabawę zagadnienia związane z ochroną najbliższego środowiska, a w szczególności zasobów wodnych. Zajęcia odbywały się w najstarszym z krakowskich Zakładów Uzdatniania Wody – „Bielany”.

Uczniowie pracowali w różnokolorowych zespołach, w których ochoczo rozwiązywali zadania związane z ważną rolą wody w życiu człowieka i całej przyrody. Zajęcia wzbogacone były barwnymi pomocami naukowymi, takimi jak: tablice magnetyczne, plansze, puzzle itp. Kolorowymi koszulkami i pamiątkowymi gadżetami obdarowany został każdy absolwent „Akademii Kropelki”. Natomiast cała grupa otrzymała obraz do powieszenia w klasie szkolnej, na którym w kolorowy sposób ujęto ciekawostki z zajęć. Ważną pamiątką po odbytych zajęciach jest „Podręcznik Akademii Kropelki”, dzięki któremu absolwenci mogą sobie przypomnieć i utrwalić tematy przedstawione na warsztatach.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP