Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2023zielona10

Zielona szkoła - 5B i 5C

W dniach 25 do 29 września 2023 r. klasy 5b i 5c były na zielonej szkole w Polanicy Zdrój.

Podczas tej niezwykłej przygody mieliśmy okazję zwiedzić wiele interesujących miejsc. Jednym z nich była Jaskinia Niedźwiedzia, gdzie mogliśmy z bliska podziwiać niesamowite formy skalne. Następnie udaliśmy się do Błędnych Skał, które zapierały dech w piersiach. Przeszliśmy przez labirynt skalnych formacji, które wydawały się nierealne i bajkowe. To było niepowtarzalne doświadczenie.

Nie mogliśmy ominąć najwyższego szczytu Gór Stołowych, który okazał się prawdziwym wyzwaniem dla naszych nóg. Wszyscy byliśmy dumni, kiedy weszliśmy na szczyt i podziwialiśmy piękne widoki na okolicę.

W drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy Wrocław, Panoramę Racławicką. Zdumieni ogromem i detalami tego dzieła sztuki, podziwialiśmy scenę bitwy oraz postacie polskich bohaterów.

Wycieczka była nie tylko pełna atrakcji turystycznych, ale także emocji i radości. Dzień zaczynaliśmy od pysznego śniadania, które dodawało nam energii na cały dzień. Potem zwiedzaliśmy, poznawaliśmy nowe miejsca i uczyliśmy się wielu ciekawych faktów. A wieczorami, po dniu pełnym przygód, relaksowaliśmy się jedząc pyszne gofry i lody z lokalnej lodziarni.

Zielona szkoła w Polanicy Zdrój była nie tylko okazją do integracji, ale także do poszerzania naszej wiedzy i umiejętności. To była naprawdę udana wycieczka, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

{gallery}2023zielona10{/gallery}

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP