Jesienny Konkurs Rodzinny

Nie ma nic wspanialszego, jak jakościowy czas z własnym dzieckiem, dlatego w naszej szkole odbył się JESIENNY KONKURS RODZINNY, którego adresatami byli uczniowie z klas 1-3 i ich rodzice. Zadanie konkursowe brzmiało: Udekoruj dynie w jak najciekawszy sposób.

W tym konkursie liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i kreatywność bez ograniczeń, całość pracy nad dynią powinna była być udokumentowana w postaci kilku wspólnych zdjęć zrobionych podczas wykonywania dyni. Wkład pracy w przygotowanie dyń, kreatywność i cały końcowy efekt po prostu zaskakują! Na korytarzu powstała wystawa konkursowa prac i zdjęć, aby nacieszyć oczy uczniów tym co pięknego udało im się stworzyć razem z rodzinami!


Wybór zwycięzców i osób wyróżnionych wcale nie był łatwy, bo każda dynia była cudowna. Ostatecznie jednak pierwsze miejsce zdobył Maciej Felis z klasy 1A. Drugie miejsce powędrowało do Zuzanny Działowskiej z klasy 3A, natomiast trzecie miejsce zdobył Franek Szymczyk z 1A. Zostały wyróżnione trzy prace: Zuzanny Niedźwiedzkiej z klasy 1B, Karola Cieślika z 1D oraz Patryka Chmury z klasy IIIA.


Każdemu serdecznie dziękuję za zaangażowanie i składam wielkie gratulacje!


Aleksandra Szurek

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP